Ka selleks nädalavahetuseks pole Kuivastu-Virtsu vahelise jäätee avamist oodata, vahendavad ERR Uudised “Aktuaalset kaamerat”.

Veel esmaspäeval oli Suures väinas nõrgim koht ainult 17 sentimeetri paksune. Täna samas kohas küll mõned sentimeetrid rohkem.

Lääne regionaalse maanteeameti peaspetsialist Mikk Tuisk ütles, et tee jaoks peaks jää olema kindlasti 24 sentimeetri paksune.

Õhuke väinajää ei peata hulljulgeid juhte(%d)', $x); } ?> 16. veebruar 2010
TV3: Jäätee järjekorrad venivad tundidesse(%d)', $x); } ?> 14. veebruar 2010

Registreeritud (0) Anonüümne (12)
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Endine sotside peasekretär: Inara Luigas võib Mikserile saatuslikuks saada (3) Randel Länts  18 min
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna endise peasekretäri Randel Läntsi hinnangul võib uuesti erakonna juhiks pürgivale Sven Mikserile saatuslikuks saada see, et tema konkurendil Jevgeni Ossinovskil on parem peasekretärikandidaat.
Narva maanteel alustatakse esmaspäeval kaevetöödega, Weizenbergi tänava remont ei alga enne juuli keskpaika Vaata kaardilt, millised on võimalikud ümbersõidud! Suur ummik oli Narva maanteel ka eelmise aasta augustis  53 min
Seoses kõrgepingekaabli paigaldustöödega suletakse esmaspäevast, 25. maist kuni 31. augustini liiklus Narva maanteel, kuid Weizenbergi tänava remont lükkub edasi vähemalt juuli keskpaigani.
Päästjad aitasid linde: luigel oli lant kurgus ja sõtkas korstnas kinni (1) Luik  1 h
Lääne ja Lõuna päästekeskuse päästjad aitasid eile hätta sattunud veelinde, luike ja sõtkast.
Maaeluminister peatas käskkirjaga saarlaste räimepüügi Räimepüük  1 h
Räimepüük kastmõrdadega peatatakse Pärnu maakonnas Kihnu ja Manija saare püsielanikele, teatab põllumajandusministeerium.
Erivajadustega inimeste kodude kohandamiseks eraldatakse 12 miljonit eurot (7) Ratastool  1 h
Alates 2015. aastast investeeritakse 12 miljonit eurot puudega inimeste kodude kohandamiseks, et kodud vastaksid konkreetsete inimeste erivajadustele.
Sossi mägi on asfalteerimise tõttu osaliselt suletud, bussid suunatakse ümbersõidule (2) ASFALTEERIMINE , TEEPARANDUS , AUKUDE LAPPIMINE LASNAMÄEL ÜMERA  2 h
Tallinna transpordiameti teatel suletakse laupäeval osaliselt liikluseks Pallasti tänava ja Odra tänava ristmike vaheline Tartu maantee lõik ehk Sossi mägi ja bussid nr 39 ja 42 suunatakse ümbersõidule.
VIDEO JA FOTOD: President Ilves lõpetas riigivisiidi torupillimängu saatel lennukile astudes Vabariigi Presidendi äralend Saksamaalt  2 h
President Ilves lõpetas eile riigivisiidi Saksamaale. Presidenti ja temaga koos olnud delegatsiooni saatis torupillimängu saatel lennukile Sandra Sillamaa.
VIDEO JA FOTOD: Lapsed laulsid president Ilvesele Hamburgis hitti "Kauges külas" (7) Vabariigi President Eesti kogukonna üritusel  2 h
Saksamaal riigiviisiidil külastas president Toomas Hendrik Ilves Eesti kogukonna üritust Taani meremeestekirikus Hamburgis, kus pidas lühikese kõne ja sai osa toredast kontserdist.
Statistikaamet: väljaränne vähenes mullu kolmandiku võrra (25) Tallink. Sadam. Helsingi  3 h
Statistikaameti andmetel rändas mullu Eestist välja 4637 inimest ja Eestisse saabus elama 3904 inimest. Väljaränne oli eelneva kolme aastaga võrreldes ligi 30 protsenti väiksem.

Loetumad artiklid

Maale elama? Elektrileviga liituda soovinud klient sai hinnapakkumise, mida ta ei osanud uneski näha  (332)
Maale oma kodu rajada soovinud pere sai Elektrilevilt oma krundini elektriliini rajamise kohta hinnapakkumise, mis tundus ebareaalsena. Ametnike ja ettevõtte enda selgitusel on kõik täiesti korrektne.
Nohikute maffia vorbib tudengitele lõputöid, vastutus jääb täielikult ostja kanda  (183) Nohikute maffia vorbib tudengitele lõputöid, vastutus jääb täielikult ostja kanda
Tegu on küll suure akadeemilise sigadusega, kuid seaduse silmis on kuriteo alust keeruline leida. TTÜ esitas prokuratuurile siiski kuriteoteate, et alustataks variautorite juhtumi uurimist.
Loe, missuguste ebaausate trikitamistega tegelevad Eesti kauplejad  (89)
Asjatu ei ole ütlus, et klienti korduvalt petta ei saa, sest siis valib klient jalgadega ehk kliendist saab endine klient. Lojaalse kliendisuhete säilitamiseks tasub kauplejail vältida ebaausaid kauplemisvõtteid ja eksitavat reklaami.
The Moscow Times: Vene ametnikud külvasid Krimmi loomaaias Tallinnast toodud ahvikeste seas hävingut  (75) The Moscow Times: Vene ametnikud külvasid Krimmi loomaaias Tallinnast toodud ahvikeste seas hävingut
Vene ametnikud tegid Krimmis Jalta eraloomaaias Muinasjutt Tallinnast toodud ahvikestele uinutusreidi, mille tagajärjel loomad raskelt haigestusid ja üks isegi suri.
Eesti kaardimaksed tõrguvad juba mitmendat tundi, probleemi põhjus pole senini selge  (113)
Eestis kaardimaksesüsteeme haldav Nets Estonia OÜ andis teada, et alates kella 8.07 esinesid tõrked kaardimaksetes ning probleeme ei suudetud lahendada.
Alexela teeb peaminister Rõivasele ahvatleva pakkumise (8) Taavi Rõivas, Audi A8  23 min
„Peaminister Taavi Rõivas on saabuvaid aktsiisitõuse õigustanud ootusega vähendada autode keskkonnamõju. Teen siinkohal üleskutse peaministril oma ametiauto gaasikütusele ümber ehitada - Alexela teeks seda täiesti tasuta, sest me hoolime, et ka riigijuhid säästaksid maksumaksja raha kütusekompensatsioonidelt ning et riigipea üleskutsed keskkonnasõbralikkusele oleksid ka heade näidetega toetatud,“ ütles Alexela Oili juhatuse esimees Ain Kuusik.
Leedu liitumine euroga toob Eestisse uue rahalaeva (2) Tallinnasse kerkib järjest enam büroohooneid.  1 h
Leedu liitumine eurotsooniga toob värsket kapitali ka Eestisse, kuna paljud välisinvestorid hindavad Baltimaid endiselt üheks turupiirkonnaks ja ühine euroraha lisab investoritele veelgi kindlust.
Maaeluminister peatas käskkirjaga saarlaste räimepüügi Räimepüük  1 h
Räimepüük kastmõrdadega peatatakse Pärnu maakonnas Kihnu ja Manija saare püsielanikele, teatab põllumajandusministeerium.
Liidud ei toeta põlevkivi aktsiisimäärade tõstmist: enim kannataks niigi vaene Kirde-Eesti (11) Ojamaa kaevandus.  2 h
Riik tahab alates tulevast aastast tõsta soojuse tootmiseks kasutatava põlevkivi aktsiisi ligi kolm korda ning põlevkivikütteõli aktsiisi peaaegu neli korda. Valdkonda esindavad liidud ei toeta aga põlevkivi- ja põlevkiviõli aktsiisimäärade tõstmist.
Euroopa Komisjon rahastab Eesti-Läti kolmandat elektriühendust 112 miljoniga Eesti-Läti elektriühendus saab 112 miljonit.  3 h
Elering allkirjastas Euroopa Komisjoniga rahastamiskokkuleppe, millega Euroopa Liit rahastab Eesti-Läti kolmanda elektriühenduse ehitust 112 miljoni euro ulatuses.
Mees leiutas "kavala" laenuskeemi, kuidas hädasolijate arvelt teenida (7) KIIRLAEN, LAEN 8  4 h
"Mind taheti mu kergemeelsuse pärast ära kasutada – küsiti 300 eurot lepingutasu mitte millegi eest," räägib laenu saamiseks eraisiku poole pöördunud mees, kes tänu panga abile ohvriks langemisest pääses.
Raskeveokite maksu tasuti viiendiku võrra rohkem (2) Raskeveokite maksu tasuti viiendiku võrra rohkem  10 h
Üle poole soomlasi ostab õlut välismaalt (13) Üle poole soomlasi ostab õlut välismaalt  10 h

Loetumad artiklid

Maale elama? Elektrileviga liituda soovinud klient sai hinnapakkumise, mida ta ei osanud uneski näha  (332) Maale elama? Elektrileviga liituda soovinud klient sai hinnapakkumise, mida ta ei osanud uneski näha
Maale oma kodu rajada soovinud pere sai Elektrilevilt oma krundini elektriliini rajamise kohta hinnapakkumise, mis tundus ebareaalsena. Ametnike ja ettevõtte enda selgitusel on kõik täiesti korrektne.
SymbolBidAsk
  • EURUSD1.11641.1165
  • GBPUSD1.56741.5676
  • USDJPY120.74120.76
  • USDCAD1.21911.2193
  • USDCHF0.93350.9338
  • AUDUSD0.79070.7910
  • NZDUSD0.73750.7378
  • EURJPY134.80134.82