Nädalavahetuse ilm paneb rannasõbrad rõõmustama: temperatuur võib tõusta peaaegu 30 kraadini

 (25)
Pärnu rand
Pärnu randFoto: Delfi lugeja

Saabuva nädalavahetuse ilm on suviselt soe, sooja kuni 29 kraadi. Reedel ja laupäeval võib kohati tulla siiski nii hoovihma, äikest kui rahet. Pühapäeval on üldiselt kõikjal Eestis kuiv ilm, vaid kagupool püsib hoovihma võimalus.

Homne öösel ja reedel tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, tuul on nõrk. Öösel sajab Ida-Eestis kohati hoovihma ja paiguti on ka udu. Hoovihma sajab mitmel pool ka päeval ja kohati on äikest. Siis võib tulla ette ka kõva vihma ja rahet. Õhutemperatuur on öösel 11 kuni 16 ja päeval 20 kuni 26 kraadi.

Laupäevane ilm nii öösel kui päeval on samasugune nagu reedel: vahelduva pilvisuse, kohatise hoovihma ja äikesega. Õhutemperatuur jääb öösel vahemikku 12 ja 17 kraadi ja päeval 21 kuni 27 kraadi.

Pühapäeval on ilm ilus, vihma võib tulla vaid Kagu-Eestis. Pilvisus on vähene või vahelduv. Tuul on nõrk ja puhub põhjast. Öösel on sooja 12 kuni 17 kraadi ja päeval 22 kuni 28 kraadi.

Esmaspäev on ilus. Vihma enam ei saja ja pilvisus on vähene või vahelduv, tuul nõrk. Sooja tleb öösel 13 kuni 18 kraadi ja päeval 24 kuni 29 kraadi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare