Pühapäev toob mõnusa suveilma: päikest, pilvi ja loodetavasti mitte ühtegi vihmapiiska

 (6)
Rannailm
RannailmFoto: Ilmar Saabas

Kui tänane ilm on enamasti päikeseline ning kohati ka hoovihmane, siis pühapäeval võib nautida mõnusat rannailma: sooja tuleb siis kuni 22 kraadi.

Laupäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada hoovihma. Puhub valdavalt loodetuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 15 kuni 21 kraadi.

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Paiguti võib tekkida udu. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 6 kuni 12, rannikul kohati kuni 15 kraadi.

Päeval on aga vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 17 kuni 22 kraadi.

Ööl vastu esmaspäeva pilvisus tiheneb ning Lääne-Eestis sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 4 kuni 10, saartel puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 9 kuni 14 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Puhub edela- ja läänetuul 5 kuni 11, saartel ja rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 15 kuni 20 kraadi.

Ööl vastu teisipäeva on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 5 kuni 10, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 10 kuni 15 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub lääne- ja edelatuul 4 kuni 10, rannikul iiliti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 15 kuni 20 kraadi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare