Uue nädala hakul oodata kuni 27 kraadi sooja, ent vihmahood kimbutavad

 (10)
Uue nädala hakul oodata kuni 27 kraadi sooja, ent vihmahood kimbutavad
Foto: Hendrik Osula

Uuel nädalal on oodata korralikke soojakraade, kuid tuleb arvestada ka vihmahoogude ning äikesega.

Ööl vastu homset pilvisus tiheneb. Lääne-Eestis sajab kohati vihma, hommikul võib olla äikest. Tuul pöördub lõunakaarde 2-8, saartel puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 12-27 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Hooti sajab vihma, on äikest. Sadu võib olla paiguti tugev. Ennelõunal puhub kagu- ja lõuna-, pärastlõunal edelatuul 4-9, puhanguti 12 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Õhutemperatuur on 19 kuni 24, Kagu-Eestis kuni 27 kraadi.

Ööl vastu teisipäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada hoovihma. Puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 12 kuni 18 kraadi. Päeval võib sadada hoovihma. Õhutemperatuur küündib 25 kraadini.

Ööl vastu kolmapäeva on enamasti pilvine ilm. Ajuti sajab vihma, hommikul võib kohati olla äikest ning sadu on tugev. Puhub kagu- ja idatuul 3-10 m/s. Õhutemperatuur on 12 kuni 18 kraadi. Päeval on enamasti pilvine ilm. Ajuti sajab vihma, kohati on äikest ning sadu on tugev. Puhub läänekaare tuul 3-10 m/s. Õhutemperatuur on
18 kuni 22, Kagu-Eestis kuni 25 kraadi.

Ööl vastu neljapäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 5-12 m/s. Õhutemperatuur on 12 kuni 18 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada hoovihma. Puhub edela- ja lääetuul 5-12, õhtul lõunakaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on 19 kuni 24 kraadi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare