Viimaks saab suve nautida: uuel nädalal sooja kuni 28 kraadi

 (46)
Viimaks saab suve nautida: uuel nädalal sooja kuni 28 kraadi
Foto: Ago Tammik

Kuigi vihmahood vahepeal kimbutavad, on algav nädal siiski soe ja neljapäeval kerkivad soojapügalad isegi 28 kraadini.

Ilmateenistus vahendab, et ööl vastu homset on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Paiguti tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 5 kuni 11, rannikul kohati kuni 14 kraadi. Homme päeval võib hoovihma sadada, sooja on 17-23 kraadi.

Ööl vastu teisipäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest hoovihma. Puhub ida- ja kirdetuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 8 kuni 13, rannikul kohati 15 kraadi. Päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest hoovihma. Puhub ida- ja kirdetuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 18 kuni 24 kraadi.

Ööl vastu kolmapäeva olulist sadu pole oodata. Õhutemperatuur on 9 kuni 16 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 4-10, rannikul ja päeval puhanguti 14 m/s, õhtupoolikul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 20 kuni 25, rannikul kohati 18 kraadi.

Ööl vastu neljapäeva on vahelduva pilvisusega ilm. Hommikutundidel sajab mitmel pool hoovihma ja kohati võib olla äikest. Puhub idakaare tuul 3-10 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 13-19 kraadi.
Ka päeval võib kimbutada äike. Puhub idakaare tuul 3-10, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 21 kuni 28, rannikul kohati 19 kraadi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare