Ilmateenistuse prognoosi kohaselt on tänane ilm enamasti sajuta, ülekaalus on õhuke pilvkate, kuid laiguti tekib ka selgeid laike. Tuul on võrdlemisi nõrk ja pöördub lõunakaarde. Õhutemperatuur langeb öösel 0°C ümbrusse (-2..+3°C), tuulele avatud rannikul on kuni +5, päeval on +3..+7°C.

Neljapäeval suundub kõrgrõhkkond Venemaa kohale ja üle Skandinaavia tungib aktiivse madalrõhkkonna serv. Öösel võib Eesti lääneservas, päeval ka sügavamal sisemaal nõrka vihma tibutada. Lõuna- ja edelatuul tugevneb puhanguti 12, päevaks rannikul 15, pärastlõunal saartel 20 m/s. Õhutemperatuur on öösel -1..+4, tuulele avatud rannikul üle +5°C, päeval +3..+7°C.

Reedel liigub madalrõhulohk ühes sajupilvedega üle Eesti. Öö on vihmane, hommikul saab lääne pool tihedam sadu läbi ja pilvkattesse tekib ka selgemaid laike. Päeva peale hõrenevad sajud ka ida pool. Öö hakul ulatuvad lõuna- ja edelatuule puhangud veel rannikul kuni 20 m/s, pärast keskööd annab tuul veidi järele, kuid on endiselt tugev. Õhutemperatuur on öösel 2..7, päeval 5..8°C. Õhtuks tekib Skandinaavia kohal juba uus osatsüklon, mis liigub edasi Botnia lahele ja selle survel tõuseb Läänemere ääres lõuna- ja edelatuul taas väga tugevaks.

Laupäeval liigub madalrõhkkond Soome kohale ja selle servas ulatuvad lõuna- ja edelatuule iilid taas 15, rannikualadel 20 m/s. Aeg-ajalt sajab vihma, sisemaal võib sekka ka lörtsi tulla. vallutab väga aktiivne madalrõhkkond Põhja-Euroopa, tõstab lõunakaare tuule väga tugevaks ja toob vihma, sisemaal sekka ka lörtsi. Õhutemperatuur on ööpäeva vältel +3..+7°C.

Pühapäeval koondub madalrõhkkond enam Skandinaavia kohale, kuid Eesti jääb selle serva ning kohatiste sajuhoogude tõenäosus on ikka suur. Puhub tugev lõunakaare tuul. Õhutemperatuur on 2..6°C, öösel võib sisemaal üksikutes kohtades 0°C lähedale langeda.