Teisipäeva öösel muutub ilm selgemaks ning sajuvõimalus on väike. Tuul pöördub läänekaarest üle lõuna idakaarde ning õhtul Saaremaal ja Liivi lahel tugevneb. Õhutemperatuur on öösel 8 kuni 13, rannikul üle 15, päeval 19 kuni 23 kraadi.

Kolmapäeval liigub madalrõhkkond üle Läänemere Soome lõunaranniku suunas ja selle servas on öö ja hommikupoolik vihmahoogude ja äikesega tõenäosus suurem, pärastlõunal sajuhood hõrenevad. Tuul on tänastel andmetel tugev, puhub öösel idakaarest, päeval pöördub põhjakaarde. Õhutemperatuur on öösel 12 kuni 17, päeval 18 kuni 21 kraadi.

Neljapäeval tugevneb kõrgrõhuvöönd ja saju võimalus on võrdlemisi väike. Kuid päev siiski päris kuivalt ei pruugi mööduda ning üksik vihmahoog pole välistatud. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 10 kuni 15, rannikul kuni 18, päeval 20 kuni 23 kraadi.

Reedel on meie ilm peamiselt sajuta. Tuul pöördub lõunasse ja kagusse ning tugevneb. Õhutemperatuur on öösel 9 kuni 13, rannikul kuni 19, päeval 23 kuni 26 kraadi.

Laupäeval jõuab Atlandilt Norra merele aktiivne madalrõhkkond, mis riivab ka Eestit. Öö on sajuta, päev hoovihmadega. Tuul on võrdlemisi tugev, puhub öösel kagust, päeval lõunast ja edelast. Õhutemperatuur on öösel 12 kuni 16, rannikul kuni 19, päeval 19 kuni 24 kraadi.

Pühapäeva öösel vihmahood lakkavad, kuid päeval on taas hoovihma võimalus suur. Puhub tugev edelatuul. Õhutemperatuur on öösel 11 kuni 15, rannikul kuni 18, päeval 18 kuni 23 kraadi.