Keskkonnaagentuuri hoiatuse kohaselt levib esmaspäeva pärastlõunal lumesadu Lääne-Eesti saartelt mandrile. Sadu on mitmel pool tugev, tuiskab. Õhtul läheb sadu saartel ja läänerannikul üle lörtsiks ja vihmaks, on jäidet. Kagutuul tugevneb mandril puhanguti 12, saartel ja läänerannikul 15-20 m/s. Sajualas halveneb nähtavus ning teed muutuvad libedaks.

Ilmateenistus hoiatab, et lumesadu levib Lääne-Eesti ida-kagu suunas. Tuiskab ning sadu on mitmel pool tugev. Õhtul läheb sadu saartel ja läänerannikul üle lörtsiks ja vihmaks, on jäidet. Kagutuul tugevneb mandril puhanguti 12, saartel ja läänerannikul 15-20 m/s. Teedel on libeduseoht.

Transpordiamet soovitab praeguste ilmaoludega liiklemist vältida. Kui sõitu hilisemaks ajastada pole võimalik, siis tuleb sõidukijuhil olla äärmiselt ettevaatlik ja valida teeoludele vastav sõidustiil.

Transpordiamet palub liiklejatel arvestada, et talvised teeolud on muutlikud ning teekonda planeerides tuleb varuda rohkem aega, vajadusel vähendada sõidukiirust, vältida ohtlikke manöövreid ja hoida pikivahet. Kindlasti ei ole lubatud maksimaalne kiirus sobilik liiklemiseks tuisu, lumevaalude ja libedaga.

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1247. Lisainfot teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata http://tarktee.ee.