Viimsi alustas kohtumist teravamalt ja võitis avaveerandi 18:15, aga teist poolaega alustati siiski võõrustajate 40:33 juhtimisel. Kuigi Viimsi ei jätnud jonni, siis neljandal veerandajal kärises Tartu edu korraks lausa 17-punktiliseks ja külalistel tuli leppida 65:72 kaotusega.

Võitjate resultatiivseim oli Rinalds Malmanis 22 punkti ja 15 lauapalliga, Märt Rosenthal lisas 14 punkti. Viimsi poolelt säras Stefan Vaaks 26 silmaga, kusjuures kaheksast kolmesest ei tabanud ta ainsatki.

Kolme võiduni peetud seeria esimeses kohtumises olid tartlased kodus paremad skooriga 105:65, aga enda koduplatsil suutis Viimsi oluliselt rohkem vastupanu näidata ja Tartu lahkus 85:77 võiduga.

Poolfinaalis ootab Tartut ees Pärnu Sadama ja Keila Coolbeti vahelise paari võitja. Seda seeriat juhib 2:1 Pärnu.