Tuul puhub homme läänest ja loodest ning on võrdlemisi nõrk. Õhutemperatuur on 0 kuni -5 kraadi, hommikuks võib kohati veel kraad-paar madalamale langeda. Päeval on tugevam kõrgrõhkkonna mõju ja ilm on sajuta. Tuul pöördub edelasse ja tugevneb põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on +3 kuni +6 kraadi.

Neljapäeva öö on veel sajuta. Puhub mõõdukas edelatuul, vaid öö hakul on põhjarannikul veel tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on -3 kuni +2 kraadi. Hommikul jõuab madalrõhulohk ja liigub päeva jooksul üle Eesti. Siin-seal sajab lörtsi, Lääne-Eestis võib ka nõrka vihma tulla. Tuul puhub läänekaarest, õhtu poole pöördub loodesse ja tugevneb looderannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on +2 kuni +7 kraadi.

Reede on tugevneva kõrgrõhkkonna mõjul sajuta. Tuul puhub loodest ja on öösel veel tugev, päeval nõrgeneb. Õhutemperatuur on öösel 0 kuni -5, Ida-Eestis võib paar kraadi madalamalegi langeda, päeval +2 kuni +5 kraadi.

Laupäeval on ilm tuuline

Laupäeval liigub üle Skandinaavia põhjatipu madalrõhkkond ja sunnib kõrgrõhuala lõuna poole taanduma. Ilm püsib sajuta, aga läheb väga tuuliseks. Edelatuul tugevneb hommikuks puhanguti 14, päeva jooksul 17 m/s. Õhutemperatuur on öösel 0 kuni -5, öö hakul võib Peipsi ümbruses -7 kraadini langeda, päeval +4 kuni +9 kraadi.

Pühapäeval madalrõhkkond eemaldub ja lõunapoolse kõrgrõhuala mõju tugevneb. Läänekaarest lisandub küll niiskust, aga kevadisel aastaajal kiires voolus liikuv õhumass ei pruugi sademeid anda. Puhub võrdlemisi tugev edelatuul. Õhutemperatuur on öösel -1 kuni +4, päeval +6 kuni +12 kraadi.

Esmaspäeval suundub Skandinaaviast Soome madalrõhuvöönd ja tihedamad vihmapilved peaksid Eestist põhja poolt mööduma. Kohatine nõrk sadu pole välistatud. Edelatuul püsib tugevana. Õhutemperatuur on öösel 0 kuni +5, päeval +6 kuni +11°C, Lõuna-Eestis võib veel paar-kolm kraadi kõrgemale tõusta.

Teisipäevaks laieneb madalrõhuvöönd Eesti kohale. Edelavoolus lisandub sooja ja niisket õhku. Vahete-vahel sajab vihma. Tuul puhub valdavalt lõunast ja edelast. Õhutemperatuur on öösel +1 kuni +6, päeval +6 kuni +11 kraadi. Kui lääne poolt lähenev pisut jahedam õhumass viibib, siis võivad päevased maksimumid veel mõni kraad kõrgemale tõusta.