Neljapäeval püsib Põhja-Euroopa kohal võimas kõrgrõhuala. Venemaa lääneserva laieneb aga lõuna poolt madalrõhkkonna serv. Öösel võib vaid üksik hoog lund tulla. Hommikul muutub sadu laialdasemaks ja päeval on ka tuisuoht, sest ida- ja kirdetuul tugevneb puhanguti 12, põhjarannikul 15 m/s. Õhutemperatuur on öösel -3..-10, päeval -2..-7, saarte rannikul kohati 0°C.

Reedel tugevneb kõrgrõhkkonna mõju. Lumehooge on üksikuid. Põhja- ja loodetuul ööks vaibub, päeval aga tugevneb puhanguti 13-14 m/s. Õhutemperatuur on öösel -7..-12, kohati selgineva taeva all võib langeda -16°C-ni, põhjatuulele avatud rannikul jääb -5°C-st kõrgemale, päeval -1..-6°C.

Laupäeval jõuab Venemaa kohale madalrõhkkond ja laieneb Eesti poole. Tihedam sajuala jääb siiski Venemaa piiresse ja meil sajab kohati lund, saartel ka lörtsi. Puhub valdavalt loodetuul ja ulatub puhanguti 13-14 m/s. Õhutemperatuur on öösel -3..-8, päeval 0..-3, saartel ja läänerannikul 0..+3°C.

Pühapäevaks jääb madalrõhkkonna serv Eesti kohale. Vahete-vahel sajab lund ja lörtsi. Puhub mõõdukas põhjakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 0..-6, päeval 0..-3, saarte rannikul kuni +2°C.

Esmaspäeval tõusva õhurõhu foonil saju võimalus väheneb. Puhub mõõdukas idakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel -5..-10, päeval 0..-4, saarte rannikul kuni +2°C.

Teisipäeva öö on kõrgrõhkkonna servas suurema sajuta, nõrga tuulega ja külm. Päeval jõuab Skandinaaviasse madalrõhkkond ja selle serv laieneb üle Läänemere. Saartel hakkab lund sadama ja õhtu poole võib sadu laialdasemaks muutuda. Tuul pöördub lõunakaarde ja tugevneb. Õhutemperatuur on -1..-6, saarte rannikul kuni +2°C.