Laupäeval jääb Eesti nõrgeneva madalrõhkkonna servaalale. Vahetevahel sajab lund, sekka võib ka lörtsi tulla. Sadu on enamasti nõrk, vaid põhjatuulele avatud rannikul ja Virumaal võib tihedam olla. Tuul puhub põhjast ja loodest ning on tugev eelkõige rannikul, puhanguid on 15, öösel saartel vastu Läänemerd 17-18 m/s. Õhutemperatuur on öösel -2 kuni -7, pikemate selgimiste korral pole välistatud langus paar kraadi madalamale. Saarte rannikul jääb temperatuur nulli ümbrusse, päeval 0 kuni -5 kraadi, kirjutab ilmateenistus oma nädalaprognoosis.

Pühapäeval on tõusva õhurõhu foonil kohatisi lumehooge põhiliselt rannikualadel ja ka idapiiri lähistel, päev on suurema sajuta. Öösel põhjakaare tuul nõrgeneb, päeval pöördub läänekaarde ja on nõrk, õhtul algab edelatuule tugevnemine. Õhutemperatuur on öösel -4 kuni -9, kohati langeb alla -10 kraadi. Meretuulega rannikul on temperatuur 0 kuni -2, päeval -1 kuni -6 kraadi.

Esmaspäeval liigub Skandinaavia põhjaosast Karjala suunas väga aktiivne madalrõhkkond ja selle lohk liigub üle Eesti ning toob lund ja lörtsi, päeval ka vihma. On jäiteoht. Öösel paisub edelatuul väga tugevaks, päeval pöördub läänekaarde ja on jätkuvalt väga tugev, sisemaal on puhanguid 15-18, rannikul 20, Soome lahe ääres 23 m/s. Õhutemperatuur on öö hakul Lääne-Eestis -2 kuni -7, ida pool -5 kuni -10 kraadi. Hommikuks tõuseb Lääne-Eestis +1 kuni +3-ni, Kesk-Eestis nulli ümbrusse, Ida-Eestis -1 kuni -5 kraadini. Päeva jooksul jätkub tõus ja õhtuks on temperatuur üle Eesti 0 kuni +4 kraadi.

Teisipäeval liigub madalrõhkkond üle Soome kagusse ja selle järel kandub loodevoolus külmem õhumass Eesti kohale. Öösel sajab lund ja lörtsi, Lääne-Eestis sekka vihma. Päeval muutuvad sajuhood harvemaks ja lumisemaks. Puhub tugev lääne- ja loodetuul, rannikul võib olla puhanguid 20 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on öösel Lääne-Eestis -2 kuni +2, Kesk- ja Ida-Eestis -1 kuni -4 kraadi, päeva jooksul õhutemperatuur langeb.

Kolmapäeval liigub üle Eesti kõrgrõhuhari ja ilm suurema sajuta kuni õhtuni, mil Põhja-Skandinaaviast läheneva madalrõhkkonna pilvemass võib pärastlõunal Eesti idaossa lund ja lörtsi tuua. Läänetuul paisub tugevaks. Õhutemperatuur on öösel -2 kuni -8, saartel ja läänerannikul -2 kuni +2, päeval Lääne-Eestis 0 kuni +3, Ida-Eestis 0 kuni -3 kraadi.

Neljapäeval lisandub läänekaarest soojemat õhku ja õhutemperatuur on öösel 0 kuni +4 ja võib päeval püsida samades piirides. Kesk-Euroopat katva kõrgrõhuala ja Põhja-Euroopasse jõudva madalrõhkkonna piirimail puhub tugev läänekaare tuul. Sajuhooge on tänastel andmetel harva, kuid õhtul võib tihedam vihma- ja lörtsisadu jõuda.

Reedel eemaldub madalrõhkkond Venemaale ja selle servas sajab öösel aeg-ajalt lörtsi ja vihma. Päeval on sajuhooge harvem. Puhub tugev läänekaare tuul. Õhutemperatuur on ööpäeva jooksul 0 kuni +4 kraadi.