Laupäeval eemaldub madalrõhkkond Venemaale ja Briti saartelt laieneb kõrgrõhuala serv üle Skandinaavia ja Baltimaade. Öösel sajab Lõuna- ja Ida-Eestis veel vihma, kuid päev tuleb juba sajuta. Puhub loode- ja põhjatuul, puhangud ulatuvad 13, rannikul 15 m/s. Õhutemperatuur öösel 5 kuni 10, rannikul kuni 12, päeval 14 kuni 19 kraadi.

Pühapäevast teisipäevani teeb meil ilma Läänemere lõunaosast üle Baltimaade ja Soome Venemaale liikuv kõrgrõhuala. Ilm on rahulik, sajuta ja mõõdukalt soe. Pühapäev on sajuta. Põhja ja loodetuul nõrgeneb. Õhutemperatuur öösel 4 kuni 9, rannikul kuni 12, päeval 18 kuni 22, tuulepealsel rannikul 15 kraadi.

Esmaspäev on sajuta. Puhub nõrk läänekaare tuul. Õhutemperatuur öösel 5 kuni 10, rannikul kuni 12, päeval 19 kuni 25 kraadi, tuulepealsel rannikul on paari kraadi võrra jahedam.

Teisipäeval on sajuta ilm. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Õhutemperatuur öösel 7 kuni 11, rannikul kuni 13, päeval 20 kuni 26 kraadi, tuulepealsel rannikul on paari kraadi võrra jahedam.

Nädala teisel poolel jääme väheaktiivsesse rõhuvälja, kus õhumass on ebapüsiv. Öösiti võib kohati sadada vähest vihma ja olla udu, päeval aga arenevad rünksajupilved ja mitmel pool sajab hoovihma ja on äikesevõimalus.

Kolmapäeval, neljapäeval ja reedel sajab öösiti kohati hoovihma, päeval on sajuhooge laialdasemalt ja suureneb äikesevõimalus. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur langeb selgetel öödel sisemaal 7 kraadini ja rannikulähedal 14 kraadini, päeval tõuseb 17 kuni 22 kraadini.