Riikliku ilmateenistuse prognoosi kohaselt nihkub homme madalrõhkkond üle Skandinaavia põhjatipu Barentsi merele ja laialdase ulatusega kõrgrõhuala tugevneb nii Kesk- kui Ida-Euroopa kohal. Kahe rõhuala piirimail on meil öö veel väga tugeva edelatuulega, päeva peale jääb tuul tasapisi nõrgemaks ning pöördub enam läände. Ilm on olulise sajuta ja mõnes kohas pilved ka hajuvad, kuid laialdaselt selget taevast veel ei ole. Õhutemperatuur on öösel 8 kuni 12, päeval 13 kuni 16 kraadi.

Neljapäeval saab ülekaalu kõrgrõhkkond ja ilm on sajuta. Tuul vaibub ja pöördub läänekaarest lõunakaarde. Öösel tekib laialdaselt udu, mis veel ka ennelõunal püsib. Päeva jooksul laiguti udu ja madal pilvekiht osaliselt hajub. Õhutemperatuur on öösel 3 kuni 8, rannikul kuni 11, päeval 11 kuni 16 kraadi.

Reedel tuleb kõrgrõhkkonna vahetus läheduses sajuta ja taevas peaks laialdasemalt selge olema. Kuid öösel on udu tekkimiseks tingimused ikka soodsad ja siis võib ka hommikupoolik udune olla. Lõunakaare tuul on öösel nõrk, päeval muutub saartel tuntavamaks. Õhutemperatuur on öösel 5 kuni 6 kraadist sisemaal 10 kuni 12 kraadini rannikul, päeval 13 kuni 17 kraadi.

Laupäeval nihkub kõrgrõhkkond Ukraina poole, aga loodeserv ulatub Läänemere äärde ja hoiab ilma sajuta. Öö on selge ja nõrga lõunakaare tuulega. Päeval laieneb Skandinaaviasse madalrõhkkonna serv ja selle survel muutub edela- ja lõunatuul tugevamaks. Päikesepaiste vaheldub pilvelaikudega, aga ilm püsib sajuta. Õhutemperatuur on öösel 7 kuni 9, rannikul kuni 12, päeval 14 kuni 18 kraadi.

Pühapäeval jääb madalrõhkkonna serv Skandinaavia kohale ning Läänemere idarannikul püsib kõrgrõhkkonna mõjul sajuta ning laialdaselt selge taevaga ilm. Kahe rõhuala vastasseisust tingituna on lõuna- ja edelatuul mõõdukas, saartel ja põhjarannikul ulatuvad puhangud 12-13 m/s. Õhutemperatuur on öösel 7 kuni 10, rannikul kuni 12, päeval 14 kuni 18°C.