Teeilmakeskus hoiatab, et lähipäevil püsib teetemperatuur nullilähedane. Eeskätt homme on muutliku saju oleku, tugeva tuule ja nullilähedaste teetemperatuuride tõttu teeolud äärmiselt keerulised.

Neljapäeva öösel liigub aktiivne madalrõhkkond Stockholmi lähistele ja selle serva mööda laieneb tihe lumesadu Eesti kohale, tuiskab, sest kagu- ja lõunatuul paisub tugevaks, puhanguid on 15, saartel ja rannikul 20 m/s. Lääne-Eestis läheb sadu üle lörtsiks ja vihmaks ning jäiteoht on suur! Õhutemperatuur on öö hakul saartel ja läänerannikul -1 kuni -4, sisemaal kuni -10 kraadi, hommikuks tõuseb nullist nelja soojakraadini. Kirde-Eestis on veel paar-kolm kraadi alla nulli.

Päeval liigub madalrõhkkond mööda Soome lõunarannikut ida poole ja üle Eesti kiirustab soojem ja niiske õhumass. Sajab lörtsi ja vihma. Puhub väga tugev edelatuul, puhanguid on sisemaal üle 15, rannikul üle 20 m/s. Õhutemperatuur on 1 kuni 4 kraadi. Pärastlõunal saab Lääne-Eestis tihedam sadu läbi, Ida-Eestis sajab õhtuni lörtsi ja vihma. Tuul pöördub läände ja loodesse ning on väga jõuline. Õhutemperatuur langeb loode poolt alates alla 0 kraadi. Teedel tekib kiilasjää! Õhtul sajab kohati lund. Puhub väga tugev lääne- ja loodetuul. Õhutemperatuur on -2 kuni -5 kraadi.

Reedel liigub madalrõhkkond aeglaselt itta ja jõuab päeval Laadoga taha ning selle järel sajab meil mõnes kohas lund ja teeb ka tuisku. Tuul puhub läänest ja loodest ning on öö hakul väga tugev, pärast keskööd pisut nõrgeneb. Päev on läänekaare tuul mõõdukas, vaid põhjarannikul on veel tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on öösel -3 kuni -7, päeval -1 kuni -4 kraadi, vaid meretuulega rannikul on ööpäeva vältel 0 kraadi lähedal.

Laupäeval madalrõhkkond kaugeneb, kuid kohatiste lumehoogude võimalus püsib. Tuul on sisemaal mõõdukas ja puhub valdavalt edelast, saartel ja põhjarannikul on lääne- ja loodetuul puhanguti tugevam. Õhutemperatuur on öösel -3 kuni -8, päeval -1 kuni -5, saarte rannikul 0°C lähedal.

Pühapäeval jääb Eesti ikka madalrõhkkonna edelaserva ja loodevoolus lisandub niiskust ning taas on lumehooge laialdasemalt. Lääne- ja loodetuul on rannikul ikka puhanguti tugev. Õhutemperatuur on öösel -4 kuni -9, sisemaal võib kohati -10 kraadi ümbrusse langeda, päeval -1 kuni -6 kraadi.