Saabuval öösel madalrõhulohk eemaldub ja öö on valdavalt sajuta, kuid udune. Päeval liigub aktiivne tsüklon piki Venemaa läänepiiri Soome suunas. Sajab vihma ja Ida-Eestis on sadu kohati tugev ning võib olla ka äikest. Öösel puhub nõrk muutliku suunaga tuul, pärastlõunal pöördub tuul loodesse ja läände ning tugevneb 4-10, Ida-Eestis ja põhjarannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on öösel 4 kuni 9, päeval Lääne-Eestis 13 kuni 17 kraadi, Ida-Eestis ja rannikul 8 kuni 12 kraadi.

Pühapäeva öösel madalrõhkkond eemaldub üle Soome loodesse. Sajuhood hommikuks lõppevad ja ka läänekaare tuul raugeb, kuid mitmel pool tekib udu. Päeval oleme väheaktiivses madalrõhuvööndis, kus pärastlõunal arenevad mõnel pool hoovihmapilved. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 4 kuni 9, päeval 14 kuni 19, rannikul 10 kraadi ringis.

Esmaspäevaks saabub piki eemalduva madalrõhuala lääneserva ja Briti saartel tugevneva kõrgrõhuala idaserva mööda meile jahedam õhumass. Erinevaid õhumasse eraldav frontaaljoon kulgeb üle Eesti. Nii sajab esmaspäeval ebapüsivas õhumassis hoovihma ja võimalik on äike. Öösel on sajuhooge kohati, päeval laialdasemalt. Puhub mõõdukas põhjakaare tuul, mis päeval on puhanguline. Õhutemperatuur on öösel 2 kuni 8, päeval saartel ja rannikul 7 kuni 11, sisemaal 12 kuni 16, Kagu-Eestis kuni 18 kraadi.

Teisipäeval avaldab lääne poolt survet kõrgrõhuala idaserv ja surub sooja õhumassi Peipsi taha. Öösel sajab kohati, päeval mitmel pool hoovihma. Puhub mõõdukas loode- ja põhjatuul. Õhutemperatuur on öösel 3 kuni 8, päeval 8 kuni 14 kraadi.

Kolmapäeval ja neljapäeval peaks ülekaalus olema kõrgrõhuala idaserva mõju ja ilm on olulise sajuta. Kolmapäeval puhub nõrk muutliku suunaga tuul, neljapäeval pöördub tuul idakaarde ja tugevneb. Õhutemperatuur on öisel ajal 0 kuni 6, päeval 10 kuni 16 kraadi.

Reedel on lõuna poolt lähenemas soojema ja niiske õhumassiga madalrõhuala, mille põhjaserv jõuab Eestisse. Tänastel andmetel jõuab vihmasadu hommikuks Lõuna-Eestisse ja päeval laieneb sadu põhja poole. Puhub tugev kirdetuul. Õhutemperatuur on öösel 2 kuni 7, päeval 10 kuni 16 kraadi.