Esmaspäeval ulatub Kesk-Euroopast madalrõhkkonna serv ikka Läänemere äärde, kaguvoolus lisandub niiskust ja pilvi on enam. Kohati sajab hoovihma, võimalus on suurem Eesti lääne- ja põhjaservas. Idakaare tuul tugevneb eelkõige põhjarannikul. Õhutemperatuur on öösel 11 kuni 15 kraadi, madalamates kohtades langeb veidi alla 10 kraadi. Päeval on sooja 22 kuni 26 kraadi, meretuulega rannikul ikka alla 15 kraadi.

Teisipäeval jääme Kesk-Euroopas püsiva madalrõhkkonna ja põhjaaladel valitseva kõrgrõhkkonna piirimaile. Kohati võib üksik hoog vihma tulla. Idakaare tuul on öösel veel võrdlemisi tugev, päeval mõõdukas. Õhutemperatuur on öösel 11 kuni 16, päeval 22 kuni 27 kraadi, meretuulega rannikul kuni 15 kraadi.

Kolmapäeval püsib Soome kohal kõrgrõhkkonna ülekaal, Kesk-Euroopast liigub madalrõhkkond Leedu piirile ja selle serva mööda lisandub meile nii soojust kui niiskust ning rünksajupilvede arenguks on tingimused soodsamad. Siin-seal sajab hoovihma, äikese tõenäosus on suur. Idakaare tuul püsib võrdlemisi tugevana. Õhutemperatuur on öösel 11 kuni 16, päeval 19 kuni 24, lõunapoolsetes maakondades kuni 27 kraadi.

Neljapäeval läheneb madalrõhuvöönd Lätile ja selle servas sajab meil hoovihma, püsib äikeseoht. Puhub tugev idakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 8 kuni 13, Lõuna-Eestis kuni 16 kraadi. Päeval on Põhja-Eestis kuni 15 kraadi sooja, lõuna pool tõuseb üle 20 kraadi.

Reedel liigub madalrõhuvöönd ühes vihmahoogude ja äikesega üle Eesti. Tuul pöördub idakaarest läänekaarde. Õhutemperatuur on öösel 8 kuni 13, Ida-Eestis kuni 16 kraadi. Päeval on 14 kuni 19 kraadi. Kui õhumassi vahetus viibib, siis tõuseb Eesti ida- ja lõunaosas veel üle 20 kraadi.