Täna päeval sajab hoovihma. Pärastlõunal jääb Lääne-Eestis sajuhooge harvemaks. Puhub tugev loode- ja põhjatuul, puhanguid on 15, saartel ja läänerannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur öösel 11 kuni 16, päeval 14 kuni 18 kraadi.

Homme kaugeneb madalrõhkkond Venemaa keskoblastite suunas, aga püsib aktiivsena ja selle lääneserv katab ikka Balti riike. Ida-Eesti on öö hakul pilvisem ja sajuhoogudega ilm, lääne pool aga taevas selgineb. Päeval on nii päikesepaistet kui areneb pilverünki, aga tõenäoliselt märkimist väärivat sadu need ei too. Lõõtsub tugev loodetuul, puhanguid on 15, rannikul 18 m/s. Õhutemperatuur öösel 9 kuni 14, päeval 15 kuni 19 kraadi.

Laupäeval jääb madalrõhkkond Kesk-Venemaa kohale tiirlema, samal ajal laieneb Taani lähistelt kõrgrõhkkonna serv üle Läänemere. Kahe rõhuala piirimail on öösel laialdaselt selget taevast, aga loodetuul on veel võrdlemisi tugev. Päev on laiguti pilverünkadega. Suuremat sadu ei tule, aga üksik lühiajaline vihmahoog siiski välistatud pole. Tuul puhub läänekaarest ja on mõõdukas, põhjarannikul on edelatuule puhanguid 14 m/s. Õhutemperatuur öösel 7 kuni 12, rannikul kuni 15, päeval 17 kuni 21 kraadi.

Pühapäeval kandub kõrgrõhkkond Balti riikidest lõuna poolt mööda ja selle äärmine põhjaserv ulatub Eestini. Samal ajal laieneb Skandinaaviasse madalrõhkkond. On nii selget taevast kui pilvelaamu. Suuremal osal on ilm sajuta, mõni lühiajaline vihmahoog Eesti lääne- ja loodeservas siiski välistatud pole. Puhub mõõdukas läänekaare tuul, päeval pöördub lõunakaarde. Kahe rõhuala piirimail pöördub õhuvool edelasse ja meile jõuab soojem õhumass. Õhutemperatuur on öösel 9 kuni 13, rannikul kuni 16, päeval tõuseb 25 kraadi lähedale, vaid meretuulega rannikul on jahedam.

Esmaspäeval liigub madalrõhkkond üle Botnia lahe Lapimaa suunas ja selle lohk riivab ka Eestit. Võib hoovihma sadada ja äikest olla ning seda eelkõige Põhja-Eestis. Puhub tugev lõuna- ja edelauul, puhanguid on 14, saartel ja põhjarannikul 17 m/s. Õhutemperatuur öösel 15 kuni 18, päeval 19 kuni 24 kraadi, idapoolsetes maakondades võib tõusta üle 25 kraadi.

Teisipäeva öösel liigub üle lauge kõrgrõhuhari ja on üksikute vihmasabinate võimalus. Päevaks toob madalrõhulohk vihma. Puhub võrdlemisi tugev läänekaare tuul. Õhutemperatuur öösel 11 kuni 16, päeval 17 kuni 20 kraadi.

Kolmapäev tuleb madalrõhkkonna servas vihmahoogudega. Puhub tugev lääne- ja loodetuul. Õhutemperatuur öösel 8 kuni 13, päeval 12 kuni 16 kraadi.