FOTOD | Lähipäevade ilm on kontimurdvalt libe

 (20)
Saada oma pilte libedusest!

Lähipäevad tulevad libedad, vihmased ja lörtsised. Alles järgmise nädala keskel võib minna natuke külmemaks.

Täna on valdavalt pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub valdavalt lõunatuul 6-13, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +1..+3 kraadi.

Täna öösel on peamiselt pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 7-13, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +1..+3 kraadi.

Homme päeval on peamiselt pilves ilm. Paljudes kohtades sajab lörtsi ja vihma, pärastlõunal jäävad sajuhood harvemaks. Puhub edela- ja lõunatuul 7-13, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 meetrit sekundis, õhtupoolikul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on +1..+4 kraadi.

Esmaspäeval on peamiselt pilves ilm. Paljudes kohtades sajab lörtsi ja vihma, pärastlõunal jäävad sajuhood harvemaks. Puhub edela- ja lõunatuul 7-13, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 meetrit sekundis, õhtupoolikul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on +1..+4 kraadi.

Teisipäeval lääne poolt alates pilvisus hõreneb ja ilm on olulise sajuta. Puhub lääne- ja loodetuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+1 kraadi, õhtul langeb.

Kolmapäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib vähest lund, rannikul ka lörtsi sadada. Puhub läänekaare tuul 4-10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -4..+1 kraadi.

Sinu kodu esine kõnnitee on libe nagu liuväli? Sulav lumi on kuhugi tekitanud läbimatu järve? Saada selle kohta pilt aadressile vihje@delfi.ee