FOTOD | Nii palju siis kevadet: Tallinnas sadas lund ja lörtsi. Uus nädal toob miinuskraadid

 (39)
Lugejad, saatke oma fotosid lumesajust vihje@delfi.ee
FOTOD | Nii palju siis kevadet: Tallinnas sadas lund ja lörtsi. Uus nädal toob miinuskraadid
Foto: Rauno Volmar

Kui veel paari päeva eest tundus, et võib talveriided lõplikult kappi panna, siis võta näpust.

Näiteks pealinnas sadas täna pärastlõunal lörtsi ja lund. Sarnased on ilmaolud üle Eesti. Lisaks lörtsile kostitab ilmataat vihma ja tuulehoogudega. Täna on õhutemperatuur 3 kuni 8 kraadi.

Lumi Foto: Rauno Volmar

Ööl vastu homset tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Ida-Eestis võib olla üksikuid lörtsi- või lumehoogusid. Puhub loodetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on
-3 kuni +2 kraadi.

Esmaspäeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Peamiselt Ida-Eestis võib olla lörtsihoogusid. Puhub läänekaare tuul 5-10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 2 kuni 7 kraadi.

Ööl vastu teisipäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 2-8 meetrit sekundit. Õhutemperatuur on 0 kuni -5 kraadi. Teisipäevane ilm tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ja on sajuta. Puhub lõunakaare tuul 3-8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 8 kraadi.

Lugeja foto

Kolmapäeva öösel on selge sajuta ilm. Kagu- ja lõunatuul tugevneb 5-10, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni 2 kraadi.

Kolmapäeval paistab päike. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-11, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 5 kuni 10 kraadi.

Öö vastu neljapäeva tuleb selga ja sajuta. Kagu- ja lõunatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni 3 kraadi. Päev on päikeseline. Sooja on kuni 12 kraadi.