Homme on oodata kuni 14 soojakraadi, uus nädal algab aga nullilähedase temperatuuriga

 (15)
Vaade RMK Tellingumäelt
Foto: Anni Õnneleid

Ilmateenistuse andmetel on homme Eestis oodata kuni 14 soojakraadi, kuid uue nädala alguseks saabub kohale õhumass nullilähedaste temperatuuridega.

Homme öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, paiguti tekib udu. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Homme päeval püsib vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, hommikul püsib paiguti udu. Puhub lääne- ja edelatuul 6-12, rannikul puhanguti 14-17 m/s. Sooja tuleb 7-12, kohati 14 kraadi.

Laupäeva öö on selge või vähese pilvisusega ja kuiv. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 1-5 kraadi.

Laupäeva päeval tuleb pilves selgimistega ilm, õhtul võib kohati vähest vihma sadada. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja tuleb 5-10, kohati kuni 12 kraadi.

Pühapäeva öösel on oodata pilves ilma, Põhja-Eestist alates hakkab sadama vihma ja lörtsi. Puhub edelatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 1-5 kraadi.

Pühapäeva päev tuleb pilves selgimistega. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, sekka võib tulla ka lund, õhtul saju võimalus väheneb. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja tuleb 2-7 kraadi.

Esmaspäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub loodetuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1 kraad.

Esmaspäeva päeval tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 3-9 m/s, sooja on 1-5 kraadi.