Homsest läheb ilm pisut jahedamaks, on oodata ka vihmahooge

 (11)
Homsest läheb ilm pisut jahedamaks, on oodata ka vihmahooge
Foto: Anna Aurelia Minev

Kuigi täna on päikesepaisteline ilm ja soojakraadid võivad kerkida kuni 17 kraadini, läheb homsest jahedamaks ning oodata on ka vihma.

Ilmateenistuse kodulehel on märgitud, et ööl vastu esmaspäeva on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2-5 m/s. Õhutemperatuur on 4 kuni 9 kraadi.

Päeval sajab mitmel pool hoovihma, pärastlõunal saju võimalus väheneb. Tuul pöördub kirdesse ja põhja ning tugevneb 4-10 m/s. Õhutemperatuur on 10 kuni 16 kraadi, õhtupoolikul põhja poolt alates langeb.

Teisipäeva päeval on taas päikesepaisteline ilm. Ennelõunal puhub põhja ja kirdetuul 3-9, pärastlõunal muutliku suunaga tuul 1-5 m/s. Õhutemperatuur on 8 kuni 13 kraadi.

Kolmapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja pärastlõunal võib Lääne-Eestis kohati veidi vihma sadada. Puhub peamiselt lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 12 kuni 16, rannikul kohati 10 kraadi.

Neljapäeva päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 13 kuni 18, rannikul kohati 10 kraadi.