ILMAKAART: Laupäev on soe ja hoovihmane, pühapäev tuleb törts pilvisem ja jahedam

 (4)
Esimesed suvitajad Pirita rannas
Esimesed suvitajad Pirita rannas Foto: Karli Saul

Tänaseks lubab ilmateenistus vahelduva pildisusega ilma ning kohati sajab ka hoovihma. Sooja tuleb 13 kuni 21 kraadi, Lõuna-Eestis tõuseb temperatuur kuni 25 kraadini.

Tuul pöördub täna põhjakaarde ja puhub kiirusega 2 kuni 8 meetrit sekundis. Ilmateenistus paneb kõigile südamele, et Eesti metsades on suur tuleoht.

Ilmakaart laupäeval, 20. mail 2017 Foto: Riigi ilmateenistus, kuvatõmmis

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel võib vähest vihma sadada. Puhub idakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 5 kuni 10, saarte rannikul kuni 13 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 14 kuni 19 kraadi.

Seotud lood:

Esmaspäeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öösel sajab kohati hoovihma. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 9 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 3 kuni 9, põhjarannikul kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 15 kuni 19, rannikul kohati 12 kraadi.

Teisipäeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Öösel puhub läänekaare tuul 3 kuni 9, põhjarannikul kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 5 kuni 10 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 9, põhjarannikul kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 10 kuni 15, Kagu-Eestis kuni 19 kraadi.