ILMAPORTAALID: Juuli algab äikeseliselt, aga pilved kaovad kuu keskel

 (8)
Kas ilma soosib puhkajaid?
Öine äikesetorm
Öine äikesetorm Foto: Andres Putting

Juuni viimasele, pisut vihmasele päevale eelneb riigi ilmateenistuse prognoosi kohaselt kaks päikesepaistelist päeva. Juuli algus võib tulla aga sademeterohke ja keskpaik vägagi rannasõbralik.

Riigi ilmateenistuse prognoosi kohaselt on teisipäeval ja kolmapäeval vastavalt 24 ja 25 kraadi sooja ja ilm õrnalt pilvine, ent kuiv. Neljapäeval võib tulla ka vihma, aga temperatuur tõuseb 26 kraadini.

Ilmaennustuse portaali Gismeteo.com andmetel algab juuli vihmaselt ja pea ülepäeva äikeseliselt, ent kuu keskel, 9-18. juunil on selgelt päikesepaisteline ilm.

Peale pikka päikesepaistelist perioodi on ennustuse kohaselt tulemas ka vihmane nädal, kuid temperatuur püsib endiselt 19-25 kraadi juures. Juuli viimase nädala kohta ennustust veel ei ole.

Ilmaportaal Accuweather.com andmetel on aga pilvised päevad juuli esimesest kuni kolmeteistkümnendani. Seejärel on ennustuse kohaselt nädalake sillerdavat päikest.

21. juunist 25. juunini on vaheldumisi pilves ja päikesepaisteline ilm ning seejärel prognoosib Accuweather kuu lõpuni põhimõtteliselt pilvitut ilma.
Juulikuu päevane temperatuur ei lange Accuweatheri prognoosi järgi kordagi alla 20 kraadi.