Käesolev nädal on jahe ning sombune, kuiva ilma näeb järgmise nädala algul

 (5)
Vihmane pühapäeva hommik
Vihmane pühapäeva hommikFoto: Andres Putting

Märg ja sombune ilm on sellel nädalal kindel. Nädalalõpp ja uue nädala algus on samuti jätkuvalt sajused. Kuiv ilm saabub ilmateenistuse andmetel alles järgmisel teisipäeval.

Kolmapäeva öösel on sajuvõimalus kohatine, päeval suurem, kuid sajuhulgad on väikesed. Puhub nõrk põhjakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 7 kuni 13, päeval 17 kuni 22 kraadi.

Neljapäevaks nihkub madalrõhuala kese meile taas lähemale. Öösel sajab kohati, päeval laialdaselt hoovihma. Puhub nõrk läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 8 kuni 14, päeval 17 kuni 20 kraadi, sajupilvede all 14 kuni 15 kraadi.

Reedest öösel sajab kohati, päeval arenevad jõudsalt rünksajupilved ja mitmel pool sajab hoovihma. Õhutemperatuur on öösel 10 kuni 15 kraadi, päeval jääb 17 ja 20 kraadi vahele.

Nädalavahetusel sajab öösel kohati, päeval laialdaselt hoovihma. Puhub mõõdukas läänekaare tuul, pühapäeval võivad loodetuule iilid rannikul ulatuda 17 m/s.

Sooja tuleb nädalavahetusel kuni 22 kraadi, saju korral jääb temperatuur 14 ja 15 kraadi vahele.

Esmaspäeval sajab öösel kohati, päeval tuleb hoovihma. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 10 kuni 15, päeval 17 kuni 20 kraadi.

Teisipäeval saavutab loodetavasti ülekaalu kauaoodatud kõrgrõhuhari ja ilm on enamjaolt sajuta. Õhutemperatuur on öösel 10 kuni 15, päeval 17 kuni 22 kraadi.