Kas jaanilaupäev möödub tänavu tõesti sajuta? Värske ilmaprognoos on lootustandev

 (10)
Kas jaanilaupäev möödub tänavu tõesti sajuta? Värske ilmaprognoos on lootustandev
Erakogu

Kui veel paari päeva eest võis ilmateenistuse prognoosist lugeda, et 23. juunil sajab hooti ka vihma, siis nüüdseks on prognoos jaanipäevaliste jaoks sõbralikum. Lubatakse päikesepaistelist ja sooja ilma.

Värskes prognoosis seisab, et uue nädala neljapäevani pole sajuhooge oodata. Homme on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-7, puhanguti 10 m/s. Õhutemperatuur on 20 kuni 25, rannikul kohati 16.

Ööl vastu teisipäeva on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt idakaare tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 9 kuni 14, rannikul kohati 17 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 21 kuni 26, rannikul kohati 17 kraadi.

Ööl vastu kolmapäeva ehk jaaniööl on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 10 kuni 15 kraadi. Päeval on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 22 kuni 28, rannikul kohati 18 kraadi.

Neljapäevalgi on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-7, põhjarannikul puhanguti 10 m/s. Õhutemperatuur on 23 kuni 29, rannikul kohati 20 kraadi.