Kevad läheneb: neljapäeval on oodata 10 soojakraadi

 (8)
Rekordiliselt soe ilm Tartus 09.04.18
Inimesed Tartus kevadist päikesepaistet nautimas.Foto: Anni Õnneleid

Ilmateenistuse lähipäevade prognoosist selgub, et kui öösiti on temperatuur veel paiguti alla nulli, siis neljapäeval on oodata kuni 10 soojakraadi.

Homme öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati võib veidi sadada. Puhub läänekaare tuul 3-9, öö hakul rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi.

Homme päeval tuleb pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Pärastlõunal loode poolt alates taevas selgineb ja sajuhood harvenevad. Puhub läänekaare tuul 3-9, pärastlõunal saartel loodetuul puhanguti 14 m/s. Sooja tuleb 2-7 kraadi.

Teisipäeva öö on muutliku pilvisusega. Öö hakul sajab mandri ida- ja lõunaosas veidi lörtsi. Puhub loodetuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5 kraadi.

Teisipäeva päeval tuleb muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab vähest lund ja lörtsi. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Kolmapäeva öösel on oodata vähese pilvisusega sajuta ilma. Puhub läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -6 kraadi.

Kolmapäeva päev tuleb muutliku pilvisusega, õhtul sajab kohati lund ja lörtsi. Puhub läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Neljapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1 kraad.

Neljapäeva päeval tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja tuleb 4-10 kraadi.