Lähipäevadeks on oodata püsivat sulailma

 (13)
sula
SulailmFoto: Siim Lõvi

Ilmateenistuse andmetel on lähipäevil oodata püsivat sulailma, sest õhutemperatuur püsib nii ööl kui ka päeval nullist kõrgemal.

Homme öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab nii lund, lörtsi kui vihma. On jäidet ja kohati udu. Puhub lõunakaare tuul 4-9, saartel 7-12, hommikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi.

Homme päeval tuleb pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, pärastlõunal mitmel pool ka vihma ning on jäidet. Puhub lõuna- ja edelatuul 7-13, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Laupäeva öö on peamiselt pilves, mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhutemperatuur on +1 kuni +3 kraadi.

Laupäeva päeval tuleb pilves ilm, mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhutemperatuur on +1 kuni +3 kraadi.

Pühapäeva öösel on oodata peamiselt pilves ilma. Sajab lörtsi ja vihma, kohati võib tulla ka lund. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +3 kraadi.

Pühapäeva päev tuleb peamiselt pilves. Sajab lörtsi ja vihma, kohati võib tulla ka lund, pärastlõunal jäävad sajuhood harvemaks. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s, õhtul tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0 kuni +3 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Edela poolt alates levib lörtsi- ja vihmasadu kirde ja põhja poole. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +3 kraadi.

Esmaspäeva päeval tuleb pilves selgimistega ilm, kohati sajab vihma ja lörtsi. Tuul pöördub läänekaarde ja nõrgeneb 2-8 m/s. Õhutemperatuur on +1 kuni +4 kraadi.