Öösel võib tulla kaks külmakraadi, uuel nädalal läheb soojemaks

 (26)
Palav maipäev rabas
Küüvits laukaservasFoto: Bianca Mikovitš

Ilm on järgneva nelja päeva jooksul heitlik. Kui öösel võib õhutemperatuur langeda alla nulli, siis päeval võib näha päikest ja tunda kuni 20 kraadi sooja, selgub ilmateenistuse prognoosist.

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Hommikul sajab saartel ja Edela-Eestis kohati vähest vihma. Puhub valdavalt läänekaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 1..6, rannikul kuni 8°C, maapinnal kohati 0..-2°C.

Pühapäeva päeval on vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 12..17°C.

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Edela-Eestist alates hakkab vihma sadama. Puhub ida- ja kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 5..11°C.

Esmaspäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 4-10, pärastlõunal saartel edelatuul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 12..17°C.

Teisipäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub edelatuul 4-10, rannikualadel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 6..12°C.

Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub edela- ja läänetuul 3-8, põhjarannikul kuni 11 m/s, pärastlõunal pöördub lõunakaarde. Õhutemperatuur on 15..20°C.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm.
Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, hommikul tugevneb idatuul. Õhutemperatuur on 5..11°C.

Kolmapäeva päeval pilvisus tiheneb. Edela-Eestist alates hakkab vihma sadama. Puhub idatuul 7-12, puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 15..21°C.