Sügis koputab uksele: ilmaprognoos lubab uueks nädalaks vihmahooge ning äikest! Sooja rannailma enam oodata ei ole

 (41)
Sügis koputab uksele: ilmaprognoos lubab uueks nädalaks vihmahooge ning äikest! Sooja rannailma enam oodata ei ole
Foto: Kiur Kaasik

Ilmateenistuse prognoosist nähtub, et uuel nädalal on pigem vihmane ilm. Sooja on vahel ka 20 kraadi kanti, ent öösel langeb temperatuur isegi viie kraadini.

Ööl vastu homset sajab mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Tihedamalt on sajuhooge Ida-Eestis, hommikuks saju võimalus väheneb. Puhub valdavalt edelatuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 9 kuni 15 kraadi.

Homme päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub edelatuul 2-8 m/s, õhtul pöördub saartel lõunasse. Õhutemperatuur on 17 kuni 20 kraadi.

Ööl vastu teisipäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 2-8, saarte rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 5 kuni 10, rannikul kuni 15 kraadi.

Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-8, saartel puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 18 kuni 22 kraadi.

Ööl vastu kolmapäeva on vähese pilvisusega sajuta ilm. Kohati on udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 7 kuni 12, rannikul kuni 15 kraadi.

Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt idakaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 18 kuni 23 kraadi.