Täna öösel tuleb kuni 11 kraadi külma, kogu järgmine nädal sajab aga lund, lörtsi ja vihma

 (16)
Esimene lumi
Tallinn, ToompuiesteeFoto: Ilmar Saabas

Järgneva seitsma päeva külmeim öö tuleb homme, mil temperatuur võib langeda kuni 11 külmakraadini. Tuleval nädalal on oodata aga nii lund, lörtsi kui vihma.

Tänaöine tugev tuul on mõnel pool juba järele andnud, temperatuurid ulatuvad 0-kraadist Hiiumaal kuni 6 külmakraadini.

Homme on jätkuvalt tuline, kohati puhub tuul kuni 15 meetrit sekundis Öösel sajab veel Ida-Eestis kohati lund, saartel ja looderannikul suureneb vähese lörtsi- ja vihmasaju võimalus. Õhutemperatuur on öösel -6 kuni -11, saartel ja läänerannikul 0 kuni -5 kraadi, päeval -2 kuni -7, saartel ja läänerannikul 0 +2 kraadi.

Esmaspäeva öösel läheb taevas pilve ja alates hommikust hakkab saartel lörtsi ja vihma sadama. Päeval levib lume- ja lörtsisadu üle Eesti, pärastlõunal läheb sadu saartelt alates üle vihmaks. On jäideoht. Kagutuul on üsna tugev. Õhutemperatuur on öösel Ida-Eestis -4 kuni -8, Lääne-Eestis -4 kuni +1, päeval -3 kuni +3 kraadi.

Teisipäeval sajab lörtsi ja vihma, Ida-Eestis ka lund, päeval on pilvi hõredamalt. Puhub mõõdukalt tugev lõunakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel -2 kraadist Ida-Eestis kuni +5 kraadini saarte rannikul, päeval +1 kuni +6 kraadi.

Kolmapäeva öösel sajab lörtsi ning vihma, päeval on sadusid veidi hõredamalt. Puhub mõõdukas lõunakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel -1 kuni +3 kraadi, päeval 0 kuni +3 kraadi.

Neljapäeval on pilves ja sageli sajab. Öösel sajab peamiselt lörtsi ja vihma, päeval lörtsi ja lund. Tuul pöördub põhja. Õhutemperatuur on öösel -4 kuni +1, päeval -1 kuni +3.

Reede öösel sajab mitmel pool lund, lörtsi, päeval on sadu kohatine. Öösel puhub mõõdukas põhjakaare, päeval läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 0 kuni -7, päeval -4 kuni +1 kraadi.