Uue nädala esimene pool tuleb suvine, oodata on kuni 26 soojakraadi

 (21)
Suvine põld
Suvine põldFoto: Anni Õnneleid

Ilmateenistuse andmetel on neljapäevani suvine ilm ja oodata on kuni 26 soojakraadi, kuid hooti sajab ka vihma ja võib olla äikest.

Homme öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab hoovihma. Puhub loodetuul 2–8 m/s ja sooja on 11–16 kraadi. Päeval tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, võib olla äikest. Saju tõenäosus on suurem Ida- ja Lõuna-Eestis. Puhub põhjakaare tuul 3–9 m/s ja sooja tuleb 19–24 kraadi.

Teisipäeva öösel on oodata vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilma. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1–7 m/s. Sooja on 10–16 kraadi. Päev tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega, mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1–7 m/s, sooja tuleb 19–24 kraadi.

Kolmapäeva öö on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1-7 m/s. Sooja on 11–16 kraadi. Päeval tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma, võib olla äikest. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1–7 m/s. Sooja tuleb 19–25 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub kirde- ja idatuul 2–8 m/s, sooja on 12–17 kraadi. Päeval on oodata vähese või vahelduva pilvisusega ilma. Mitmel pool sajab hoovihma, võimalik on äike. Puhub kirde- ja idatuul 2–8 m/s. Sooja tuleb 20–26 kraadi.