Uue nädala esimesel poolel on oodata ligi 10 külmakraadi

 (20)
Hommikune härmatis Viljandimaal
Hommikune härmatis ViljandimaalFoto: Kenno Soo

Ilmateenistuse andmetel on uue nädala esimesel poolel öösiti oodata ligi 10 külmakraadi.

Homme öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi, rannikul võib ka vihma tulla. Puhub lääne- ja loodetuul 2-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -6, rannikul kuni +2 kraadi.

Homme päeval püsib pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vähest lund ja lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub läänekaare tuul 2-8, rannikul loodetuul 5-10, puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi.

Teisipäeva öö on pilves selgimistega, mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Öö hakul puhub lääne- ja loodetuul, pärast keskööd loode- ja põhjatuul 4-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -5, rannikul kohati kuni +2 kraadi.

Teisipäeva päev tuleb vahelduva pilvisusega ja kohati sajab lund. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraad.

Kolmapäeva öösel on oodata pilves selgimistega ilma ja kohati sajab vähest lund. Puhub põhjakaare tuul 2-8, öö hakul rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -8, rannikul kohati kuni +1 kraad.

Kolmapäeva päeval tuleb vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada vähest lund. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1 kraad.

Neljapäeva öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub edela- ja läänetuul 2-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni -9, rannikul kohati kuni +1 kraadi.

Neljapäeva päeval püsib vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -4, rannikul kohati kuni +2 kraadi.