Uus nädal toob heitliku ilma: termomeetrinäit hüpleb -10 ja +6 vahel

 (5)
Õhtune lumesadu Tallinnas
Õhtune lumesadu TallinnasFoto: Andres Putting

Ilmateenistuse andmetel on uuel nädalal oodata lund, lörtsi, vihma ja tuult, termomeetrinäit langeb nädala alguses kuni kümne külmakraadini, nädala teisel poolel aga on oodata kuut soojakraadi.

Esmaspäeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund, saartel ka lörtsi . Puhub idakaare tuul 2-8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2..+3 kraadi.

Teisipäeval on pilves ilm. Kohati sajab lörtsi ja lund, saartel ka vihma. On jäiteoht! Puhub lõuna- ja kagutuul 7-12, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on öösel -3..-10, saartel kohati +3 kraadi, päeval -1...+4 kraadi.

Kolmapäeval on pilves ilm. Ajuti sajab lörtsi ja vihma, mandril ka lund. On jäiteoht! Puhub lõuna- ja kagutuul, saartel lõuna- ja edelatuul 6-11, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on öösel -3..+2 kraadi, päeval -1..+4, saartel kuni +6 kraadi.

Neljapäeval pilvisus jätkub. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. On jäiteoht! Puhub lõuna- ja edelatuul 5-12, rannikul puhanguti 15-17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on öösel 0..+5, päeval 2..6 kraadi.