Weekendi külastajad ei pea muretsema: nädalavahetusel on Pärnus oodata päikesepaistelist ilma

 (9)
Weekendi tuuline ilm
Weekendi tuuline ilmFoto: Taavi Sepp

Ilmasünoptiku sõnul on eelolev nädalavahetus Pärnus pigem suviselt soe. Tuju võivad hetkeks langetada hoovihmad, mis õnneks ei kesta kuigi kaua. Tuulisematest päevadest on esiplaanil pühapäev.

Weekend festivali külastajad võivad rõõmustada, sest hetkeseisuga on Pärnus sel nädalavahetusel üsnagi hea suveilm. Ilmateenistuse andmed näitavad, et soojakraade on piisavalt ja olulist tormi ja külma oodata ei ole. Muutlikud sajuhood võivad esineda, kuid ei kesta kaua. Tuul on tugevam pühapäeval.

Reede öö on peamiselt sajuta ja vahelduva pilvisusega. Lõunakaare tuul on keskmise tugevusega 2-8 m/s. Soojakraadid jäävad 10 ja 15 vahele.

Päev tuleb jällegi pigem kuiv ja vahelduva pilvisusega. Lõunakaare tuul muutub tuntavamaks ja puhub 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 23 kuni 26 kraadi.

Laupäeva öö tõotab tulla sajuta aga hommikuks suureneb vihma võimalus, suurim tõenäosus on Pärnu-Narva joonest lääne pool. Tugevneb ka lõuna- ja edelatuul, päeval on puhanguid 14, rannikul 17 m/s.
Õhutemperatuur on öösel 13 kuni 18, päeval jäävad soojakraadid 20 ja 25 kraadi vahele.

Pühapäeva tõotab tulla kohatiste hoovihmadega. Puhub tugev edelatuul. Õhutemperatuur on öösel 13 kuni 18, päeval 19 kuni 24 kraadi.

Ilm on koostatud ilmateenistuse andmetel seisuga 13.08 kell 14.50.